e-shop [ Nákupný košík ~ Prihlásenie ]  Mapa stránky ~ Napíšte nám
Merkur slovakia s.r.o.

Aktuálna správa

UPOZORNENIA

Prežite víkend s MERKURom
Víkend s MERKURom od 20.6.2014 - 14:00 do 22.6.2014 , príďte a zažite pekný víkend s rodinou , s možnosťou vyskúšať si prezentované stroje , traktory, kosačky a člny. Zoznámte sa s novinkami od značiek KUBOTA , HONDA , DOLMAR , STIHL , VIKING , AGRIA , PANTER , MAKITA 

MARA2014

 

  Predvadzacka

  Vyberte si tovar za výhodné ceny v našej  AKCII

 

 Akcia platí do 31.01.2014 , alebo do vypredania zásob.

!!! POZOR ZMENA ADRESY - predajňa v RUŽOMBERKU je presťahovaná od  29.júna 2013 na Bystrickej ceste 178, 03401 Ružomberok pri benzínovej pumpe BENZINOL. 

mapa novej predajne

***

 

 

Správa pridaná: 09.07.2013

čítať staršie správy

Profil firmy

Záhrada s upraveným trávnikom

Závlahový systém

Firma MERKUR vznikla v Liptovskom Mikuláši v roku 1993 ako fyzická osoba. V roku 2004 sa transformovala na firmu MERKUR SLOVAKIA s.r.o.

Od začiatku sa zaoberáme predajom a servisom záhradnej, lesnej, poľnohospodárskej, farmárskej, komunálnej a malej stavebnej techniky. Ide hlavne o traktory, kosačky, píly, vyžínače, krovinorezy, rozbrusovačky, kultivátory, drviče, štiepkovače, postrekovače, vysávače lístia, čerpadlá, generátory, plotostrihy, lodné motory, elektrické ručné náradie.

Od roku 1998 vykonávame služby na celoročnú údržbu zelených plôch a komunikácií profesionálnou technikou a inštalujeme závlahové systémy.

Postupne sme otvorili svoje pobočky v mestách Žiar nad Hronom a Ružomberok.

O komfort zákazníka sa staráme už pri výbere stroja – odborným poradenstvom, neustále prebiehajúcimi predajnými akciami s trvalo nízkych predajných cien. Podporujeme zákazníka predajom náhradných dielov a vlastným odborným servisom. Pre zákazníkov, ktorý zakúpili stroj u nás platí zľava na servis počas celej životnosti zakúpeného stroja.

Na našich predajniach môžete platiť bezhotovostne kreditnými kartami Visa, Visa Electron, Master Card, Maestro, MasterCard Electronic, Cirrus, ZBK, cez platobný terminál. Poskytujeme i predaj na splátky v spoločnosti Quatro. Spolupracujeme s leasingovou spoločnosťou BKS leasing.

V snahe zásobiť trh kvalitnou a cenovo dostupnou reznou strunou do strunových vyžínačov a krovinorezov  sme začali vyrábať vlastnú reznú strunu pod značkou BISON a založili sme Českú firmu Merkur v Zlíne.