e-shop [ Nákupný košík ~ Prihlásenie ]  Mapa stránky ~ Napíšte nám
Merkur slovakia s.r.o.

Import a export

Rezné lanká do vyžínačov a krovinorezov

BISON rezné lanká do vyžínačov, krovinorezov

MERKUR SLOVAKIA s.r.o. je výrobcom a predajcom vysokokvalitných rezných laniek do vyžínačov a krovinorezov značky „Bison“.

Rezné lanká BISONvyrábané zo špeciálneho oteruvzdorného materiálu - kopolyamid, ktorý je podstatne odolnejší na oter ako lanká vyrobené s materiálov silon a nylon...

Komunálne vysávače

Svahové kosačky

Špičkové prístroje - vysávače značky GS vac, sú určené k vysávaniu psích exkrementov a drobného odpadu. Vysávače GS vac boli vyvinuté v spolupráci s firmami STIHL a HONDA. Vysávače sa v praxi veľmi dobre osvedčili a môžete ich spoľahlivo využiť všade tam, kde je nutné zabezpečiť poriadok a čistotu, hlavne v parkoch, detských ihriskách a na verejných priestranstvách mesta. Výborne sa ujali pri upratovaní týchto verejných plôch, a to predovšetkým zberom nedopalkov cigariet a drobných odpadkov…

Univerzálne traktory

Univerzálne traktory GOLDONI

Technológia Goldoni, na ktorej sú jej stroje založené, vyplýva z lokality kde spoločnosť Goldoni S.p.A. pôsobí.
Oblasť Modena, kde spoločnosť sídli je známa vinárska oblasť a preto podnik produkuje väčšinu svojich strojov najmä s týmto zameraním.

Okrem toho spoločnosť Goldoni S.p.A., z dôvodu požiadaviek trhu upravila svoj výrobný program na výrobu komunálnych a lesných traktorov s výkonom do 106 k. Stroje vychádzajú z kvalitnej koncepcie vinohradníckych traktorov.

Drviče - štiepkovače

Drviče - štiepkovače

GREEN Technik - je ekologickou divíziou obchodnej a výrobnej firmy MUSSO Group, ktorá bola založená v roku 1922. Green Technik vyrába stroje učené pre ekologickú likvidáciu odpadov v spojitosti s ochranou životného prostredia, ktoré sú určené pre poľnohospodárstvo, lesníctvo a zahradnictvo.

Firma vyrába viac ako 85 typov štiepkovačov, biodrvičov, mulčovačov, prekopávačov kompostu, triedičiek odpadu, vysávačov lístia a kosačiek používaných vo všetkých odvetviach v poľnohospodárstve, v mestách a v priemysle.

ROBO FLAIL

Svahová kosačka

Robo flail - svahová kosačka je 30-rokov overená technológia skúsenosti s výrobou pásových strojov od nemeckého výrobcu NIKON na diaľkové ovládanie pre extrémne nasadenie v extrémnych podmienkach.

BUK 1

Lesný naviják

BUK 1 - Lesný naviják od českého výrobcu Milana Bacílka . Jeho pohon zaisťuje reťazová motorová píla, ďalšou jeho výhodou je možnosť použitia akého koľvek typu motorovej reťazovej píly predávanej na slovenskom trhu.

Bezplatná linka